Sıkça Sorulan Sorular

ÇİÇEK TASARIM SORULARI

Çiçek Tasarımı Nedir?

Hindistana uzanan bir hikayesi vardır çiçek düzenlemenin. Temel prensiplerini doğadan ve bunu fark eden tasarımcıların oluşturduğu kurallarla dizilim yapılır. İkebana ilk çiçek düzenleme sanatıdır. Günümüzde bu sanat, değişmiş ve gelişmiş olup modern bir hal almıştır.

Çiçeklerin dizilim stilleri, temel prensipleri ( orantı, denge, proporsiyon, ritim), malzeme tanıtımı, çiçek bakımı gibi  her çiçekçinin sahip olması gereken bilgileri içeren derslerden oluşur. Profesyonel çiçek tasarımı eğitimi çiçekçi olmak isteyen aday için sağlam bir temel oluşturur. Kendi yaratıcılığı ve özgün düzenlemelerine imza atması için gerekli koşulları sağlar. Kariyerine bu alanda devam edecek olan adaylara müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayacak önemli paylaşımlarda bulunur.

SATIŞ SORULARI

Çiçek siparişim aynı gün teslim edilir mi?

Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, en hızlı şekilde alıcınıza ulaştırmaktayız.

ÜRÜN SORULARI

Çiçeklerin tazeliği konusunda endişe etmeli miyim?

Mağazamızda yer alan kullandığımız tüm çiçekler canlıdır ve gerçektir. Memnuniyetiniz bizim 1 numaralı endişemizdir. Bunu tüm samimiyetimizle söylüyoruz.

DİĞER SORULAR

Başarınızın sırrı nedir?

Hedefimizi ilk olarak Başarı odaklı seçerek, bu işi yapmaya başladık. Önceliğimiz ticaretin dürüst, ahlaklı, çalışkan bir şekilde yapılmasıdır. Para odaklı çalışmıyoruz, çünkü bu işte karşı tarafın tek bir tebessümü ve mutluluğu bizim mutluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden hatalarımız varsa ki insanız olacaktır, bunu en hızlı şekilde telafi etmek bizim için çok önemlidir. Bu yüzden müşterilerimize sipariş hakkında geri bildirim almak için görüşlerini önemsiyoruz.