Alrisha Flowers, Ankara şehrinde Çankaya Bölgesinde hizmet vermeye başladı. 

Alrisha Flowers klasik çiçek anlayışından sıkılıp, günümüz modern çiçek konseptlerinden çekinen herkese, kendine has, sıcak ve etkileyici dokunuşlarıyla tamamen karşıdaki kişinin istekleri doğrultusunda şekillendiren bir çiçek tasarım evidir. Çiçekleri seven çevresindekileri de çiçeklerin o enfes enerjisi ile kuşatmak isteyen ve yaptığı işe aşık iki genç kadının ellerinden çıkmaktadır.

Alrisha Flowers’da belirli modellerimiz, şekillerimizin bulunmasının yanında, Tasarımı tamamen bize bırakabildiğiniz gibi, sizin bize hangi çiçekleri, ne renk ve ne şekilde hangi konseptle istediğinizi söylediğiniz andan itibaren; biz sizlerle hayalinizdeki görünümü sağlayana kadar, dilerseniz mağazamızda biz tasarımınızı yaparken sizler kahve içerek, dilerseniz telefon uygulamaları aracılığıyla görsel paylaşımında bulunarak; siz “İşte bu!” diyene kadar sıkılmadan uğraşmaktayız.
Memnuniyetiniz bizim 1 numaralı endişemizdir. 


Çünkü siz çiçek gönderdiğinizde, biz sadece çiçek değil aynı zamanda değer taşıyoruz…

Alrisha Flowers 

Sadece en taze, en kaliteli çiçekleri seçiyoruz ve dükkanımız tüm çiçek ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel ve bakımlı bir kadroya sahip. Hediyeniz mesajınızla güzelce sunulup kişiselleştirilecektir. Kendinizi mükemmel bir şekilde ifade etmenize yardımcı olacak çiçekler, bitkiler ve hediyeler dükkanımızda bulunmaktadır. 
Size  Alrisha’nın en kaliteli, en taze çiçeklerini sunarken temel prensibimiz olan KALİTE ve SUNUM’A öncelik verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Her gün ve her fırsat için taze çiçeklerimiz ve özel hediyelerimiz mevcuttur.

Alrisha Flowers

 ÜCRETSİZ AYNI GÜN TESLİMAT


MAĞAZAMIZDAN GÖRÜNTÜLER